ASPOL FV Sp. z o.o.

Godziny otwarcia: 

91-342 Łódź, ul. Helska 39/45  NIP: 947-00-05-235  
aspol@aspol.com.pl

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00  

Numery kont bankowych:

mBank S.A.

35 1140 1108 0000 3109 9200 1001 (PLN)

PL 29 1140 1108 0000 3109 9200 1012 (EUR) SWIFT : BREX PL PW


Prezes Zarządu

mgr Cezary Sawicki


Sekretariat    sekretariat@aspol.com.pl Księgowość    ksiegowosc@aspol.com.pl

Marta Łuczak

42 650 09 82, 42 650 09 66, 42 654 91 69

telefon: wew. 11  faks: wew. 13

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego

Beata Stróżewska - 42 650 08 26 wew. 62

Miśkiewicz Jadwiga - 42 650 08 26 wew.16

Monika Hoderko  - 42 650 08 26 wew. 30

Sylwia Wichrowska - 42 650 08 26 wew. 58


 
Dział handlowy:
 
Zamówienia:   zamowienia@aspol.com.pl
 
Specjaliści ds. sprzedaży: 
 
 

Marzena Rogulska 0

Zuzanna Imperowicz 01

Dominika Margel 0


 
Monika Kupka 0
 mgr Marzena Rogulska Zuzanna Imperowicz Dominika Margel Monika Kupka
42 650 09 82 wew. 60  42 650 09 82 wew. 33 42 650 09 82 wew. 28 42 650 09 82 wew. 42

 marzena.rogulska@aspol.com.pl 

zuzanna.imperowicz@aspol.com.pl

dominika.margel@aspol.com.pl

monika.kupka@aspol.com.pl

 

Sawicka_Katarzyna

aleksandra s

Majka Rusztyk

Stan_Marina

Kierownik
Działu Handlowego

Menedżer
ds. Rynków Zachodnich

Koordynator
Działu Wspomagania Sprzedaży
Menedżer
ds. Rynków Wschodnich
Katarzyna Sawicka mgr inż. Aleksandra Brygider Majka Rusztyk mgr Marina Stań
42 650 09 82 wew. 10 42 650 09 82 wew. 17  42 654 91 69 wew. 24  
609 320 250 605 052 871 605 050 203 607 456 065

katarzyna.sawicka@aspol.com.pl

aleksandra.brygider@aspol.com.pl

majka.rusztyk@aspol.com.pl

marina.stan@aspol.com.pl

 

Dyrekcja:
 

Robert_S

Marcin_F

Andrzej_S
     
 Dyrektor finansowy  Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju  Dyrektor techniczny
mgr Robert Sawicki mgr Marcin Franke  mgr inż.  Andrzej Sobczyk
601 275 727 605 884 284  601 330 532

robert.sawicki@aspol.com.pl

marcin.franke@aspol.com.pl

andrzej.sobczyk@aspol.com.pl


 

loading...

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.