Newsletter ASPOL-FV 04/2017

News 04/2017

 
icon-viewonline Zobacz Online
aspol icon-youtube.
 
 

Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

 
Kwiecień 2017 
 
easter2
 
  NOWE produkty w naszej ofercie
 
 
 
Sterownik WM 2017 small
 
Dotykowy sterownik WindMaker
 
Mamy przyjemność Państwa poinformować, iż w najbliższych tygodniach będzie miała miejsce premiera dotykowego sterownika do rekuperatorów z serii WindMaker. Wraz z nowym standardem obsługi została także rozwinięta funkcjonalność!  
 
 
 
pprct
 
Rury wykonanwe z nowego tworzywa PP-RCT 
 
"Cienkościenne" rury  wykonane z nowego granulatu PP-RCT  gwarantują wzrost przepływu czynnika przez rurę o 37% przy pomniejszeniu grubości ścianek o 28%. Tworzywo charakteryzuje się zwiększoną odpornością na ciśnienie i temperaturę.
Czytaj więcej >
 
 
 
 
 Wydarzenia w branży geotermalnej
 
 
 NORD4    
 
ZAPRASZAMY NA TARGI NORDDRILL 2017!
 
11-12 maj 2017 
 
Zapraszamy serdecznie do odwiedzin stoiska firmowego Aspol FV w ramach targów geotermalnych NORDDRILL 2017 organizowanych w Jönköping w Szwecji. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na stoisku AO2:04
 
Czytaj więcej >
targi
 
Podziekowania po targach ISH! 
 
marzec 2017
 

Pragniemy Państwu podziękować za ogromne zainsteresowanie technologiami ASPOL FV okazane podczas najwiekszej w Europie imprezy branżowej ISH 2017. Przyłożymy wszelkiej staranności do zagawarantowania Państwu dalszej opieki na najwyższym poziomie.

 
 
 


cennik
  Zmiana katalogów cenowych
   
   kwiecień 2017
   
  Pragniemy poinformować o zmianach katalogów cenowych z działów Energeo oraz Instalacje Tworzywowe. Zmianom cen towarzyszy także zmiana asortymentu produktowego. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami. 
   
  Czytaj więcej > 
   
 
 
Nowe prezentacje multimedialne w dziale ENERGEO
 

Pragniemy Państwu zaprezentować nowe prezentacje multimedialne w ramach technologii Energeo - systemu dolnych źródeł do gruntowych pomp ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z wizualicją przykładowego montażu wymienników wodnych HURAKAN oraz rozdzielaczy ściennych RS UNIVERS.            

 
icon-down-arrow
 
RS UNIVERS
 
 
HURAKAN
 
ENERGEO
 
 
 
eko1
 
eko2
 
rs 2
 
 
 
RS UNIVERS
 
ENERGEO
 
 
WODNY
 
 
 
ASPOL-FV SP. Z O.O.
 
Helska 39/45
91-342 Łódź
e-mail: sekretariat@aspol.com.pl
Telefon: 42 654-91-69
 
 
 
 
Copyright © 2017 ASPOL-FV 
 
 
FaLang translation system by Faboba

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.