W trakcie długiego weekendu majowego odbyła się ekspedycja BALTIC COAST BIKE TOUR 2018 – Rowerem po polskim wybrzeżu bałtyckim. Trasa rozpoczynała się na wyspie Uznam od Świnoujścia i ciągnęła się przez pobrzeże koszalińskie aż po półwysep helski. Wyprawa podzielona została na 6 etapów, średnio około 70 km dziennie.

Uczestnicy – pracownicy ASPOL-FV ustalili, iż wycieczka będzie miała charakter biwakowo-namiotowy, możliwie jak najdalej od udogodnień cywilizacyjnych. Ekspedycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, towarzyszyła jej również duża życzliwość ludzka. Pomimo dość sporych, początkowych technicznych przeciwności losu – zniszczone koło na 8 kilometrze, dzięki wzajemnej współpracy udało się osiągnąć założony cel – miejscowość Hel. Nadmorska aktywność sportowa przełożyła się na wiele ciekawych historii, walkę z własnymi słabościami oraz interesujące materiały w postaci fotorelacji.

Pozdrawiamy

Zespół ASPOL FV

 

biketour2

 

biketour

 

biketour3

 

biketour4

 

biketour5

 

biketour6

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.