W niedzielę, 21 stycznia br. w ramach akcji #GRAMYDLADZIECI organizowanej przez fundację SŁONIE NA BALKONIE odbył się turniej piłki siatkowej, którego celem było zbieranie funduszy na stworzenie ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ, w której będzie można realizować PROGRAM POMOCY DZIECIOM PO TRAUMIE - pomocy terapeutycznej dla dzieci, które straciły najbliższych, doświadczyły przemocy lub są ofiarami nieszczęśliwych wypadków.
Dlatego też mottem przewodnim niedzielnego spotkania był aspekt charytatywny jak też zdrowa, sportowa rywalizacja pomiędzy zespołami, które przystąpiły do turnieju. Spółkę ASPOL-FV reprezentowała - jak od wielu lat to czyni - grupa miłośników piłki siatkowej występująca pod nazwą jednego ze sztandarowych naszych brandów - ENERGEO - odnawialne źródła energii. Dobra organizacja imprezy mającej szczytny cel, wesoła zabawa i fajna atmosfera plus zdobyte trofeum (prezentowane na zdjęciach) w rozgrywkach będą miłym wspomieniem tego jakże udanego pod każdym względem spotkania, którego najważniejszym celem był uśmiech dzieciaków. Poprzez nasz udział i wsparcie mamy nadzieję, że cel dla jakiego się spotkaliśmy w niedzielę zostanie osiągnięty, w końcu #GRAMYDLADZIECI.

Zachęcamy do przekazania 1% Fundacji SŁONIE NA BALKONIE KRS 0000 409 122

Pozdrawiamy

Zespół ASPOL FV

 

GramyDlaDzieci

GramyDlaDzieci2

GramyDlaDzieci3

GramyDlaDzieci4

GramyDlaDzieci5

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.