FE IR UE EFRR-COLOR

  

Informujemy, że ASPOL-FV Sp. o.o. realizuje poniższe projekty:

  1. pn. „Rozwój firmy ASPOL-FV poprzez promocję na rynkach międzynarodowych” w ramach działania 3.3.3. „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, wartość projektu 401 100,00 zł, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 60%. Celem ogólnym projektu jest rozwój firmy poprzez eksport dzięki udziałowi w programie promocji branży BUDOWA I WYKAŃCZANIE BUDOWLI i programach promocji o charakterze ogólnym. Projekt ukierunkowany jest na promowanie polskiej marki produktowej ASPOL-FV poprzez Markę Polskiej Gospodarki. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach i promocję panelu MPG, udział w misji i realizację działań fakultatywnych;
  2. pn. „Rozwój eksportu ASPOL-FV poprzez wejście na nowe rynki docelowe” w ramach poddziałania 2.2.1 „Modele Biznesowe MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, wartość projektu 293 789,00 zł, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85%. Celem podstawowym projektu jest rozwój firmy ASPOL-FV poprzez eksport w oparciu o przygotowaną STRATEGIĘ BIZNESOWĄ W ZAKRESIE INTERNACJONALIZACJI SPÓŁKI ASPOL-FV. Rezultatem projektu będzie eksport NOWEGO PRODUKTU, który nie był jeszcze sprzedawany na jakichkolwiek rynkach zagranicznych, w tym na wybranych rynkach: NIEMCY, NORWEGIA i WIELKA BRYTANIA. NOWYM RYNKIEM DOCELOWYM dla całego portfolio produktów będą NIEMCY. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach, misjach i realizację działań promocyjnych.
  3. pn. "Internacjonalizacja spółki ASPOL-FV dzięki ekspansji eksportowej" w ramach poddziałania 2.2.1 „Modele Biznesowe MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, wartość projektu 233 484,83 zł, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85%. Celem podstawowym projektu jest rozwój firmy ASPOL-FV poprzez eksport w oparciu o przygotowaną STRATEGIĘ BIZNESOWĄ W ZAKRESIE INTERNACJONALIZACJI SPÓŁKI ASPOL-FV 2018-2019. Rezultatem projektu będzie eksport całego portfolio produktów na Litwę, Ukrainę i Rumunię. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach w charakterze wystawcy, w charakterze zwiedzającego i realizację działań promocyjnych.

LOGOTYPY KOL EFRR pl2

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.