FE IR UE EFRR-COLOR

  

Informujemy, że ASPOL-FV Sp. o.o. realizuje poniższe projekty:

  1. pn. „Rozwój firmy ASPOL-FV poprzez promocję na rynkach międzynarodowych” w ramach działania 3.3.3. „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, wartość projektu 401 100,00 zł, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 60%. Celem ogólnym projektu jest rozwój firmy poprzez eksport dzięki udziałowi w programie promocji branży BUDOWA I WYKAŃCZANIE BUDOWLI i programach promocji o charakterze ogólnym. Projekt ukierunkowany jest na promowanie polskiej marki produktowej ASPOL-FV poprzez Markę Polskiej Gospodarki. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach i promocję panelu MPG, udział w misji i realizację działań fakultatywnych;
  2. pn. „Rozwój eksportu ASPOL-FV poprzez wejście na nowe rynki docelowe” w ramach poddziałania 2.2.1 „Modele Biznesowe MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, wartość projektu 293 789,00 zł, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85%. Celem podstawowym projektu jest rozwój firmy ASPOL-FV poprzez eksport w oparciu o przygotowaną STRATEGIĘ BIZNESOWĄ W ZAKRESIE INTERNACJONALIZACJI SPÓŁKI ASPOL-FV. Rezultatem projektu będzie eksport NOWEGO PRODUKTU, który nie był jeszcze sprzedawany na jakichkolwiek rynkach zagranicznych, w tym na wybranych rynkach: NIEMCY, NORWEGIA i WIELKA BRYTANIA. NOWYM RYNKIEM DOCELOWYM dla całego portfolio produktów będą NIEMCY. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach, misjach i realizację działań promocyjnych.
  3. pn. "Internacjonalizacja spółki ASPOL-FV dzięki ekspansji eksportowej" w ramach poddziałania 2.2.1 „Modele Biznesowe MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, wartość projektu 233 484,83 zł, dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85%. Celem podstawowym projektu jest rozwój firmy ASPOL-FV poprzez eksport w oparciu o przygotowaną STRATEGIĘ BIZNESOWĄ W ZAKRESIE INTERNACJONALIZACJI SPÓŁKI ASPOL-FV 2018-2019. Rezultatem projektu będzie eksport całego portfolio produktów na Litwę, Ukrainę i Rumunię. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach w charakterze wystawcy, w charakterze zwiedzającego i realizację działań promocyjnych.

LOGOTYPY KOL EFRR pl2

 

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set.