Technologie

Wnętrze Ziemi oraz oddziaływujące na grunt warunki atmosferyczne stanowią niewyczerpalne źródło energii, coraz częściej  wykorzystywane do produkcji ciepła. Rozwój odnawialnych źródeł jest efektywnym sposobem pozyskiwania energii i ochrony środowiska.  W Polsce do 2020 roku udział odnawialnych źródeł powinien stanowić 20% zużywanej energii oraz o 20% ma być zmniejszona emisja gazów cieplarnianych w tym dwutlenku węgla

Jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń znacząco wpływa na komfort i zdrowie mieszkańców, a także odgrywa ważną rolę dla prawidłowej eksploatacji budynku. Właściwie zaprojektowany, wykonany i użytkowany układ wentylacyjny jest kluczowym elementem funkcjonowania każdego obiektu. Połączenie technologii A-FV WENTYLACJA oraz WindMaker zapewnia dostarczenie kompletnego system wentylacji z rekuperacją.

System Hotterfield jest kompletną technologią umożliwiającą dobór oraz montaż układu ogrzewania płaszczyznowego. Rozwiązanie charakteryzuje się przekazywaniem energii cieplnej większą powierzchnią (podłogi, sufitu lub ściany) o niższej temperaturze w odróżnieniu od konwencjonalnych grzejników zasilanych czynnikiem o wysokim parametrze. Technologia gwarantuje zwiększenie komfortu termicznego w pomieszczeniach,  niższe koszty eksploatacyjne oraz poprawienie estetyki wnętrza (brak tradycyjnych grzejników). 

Instalacje tworzywowe, które proponujemy w ramach naszej oferty, wykonane są w zgodzie ze wszystkimi europejskimi standardami. Właściwości instalacji tworzywowych takie jak długa żywotność, szczelność połączeń, szybki montaż oraz wysoka odporność chemiczna spowodowały, iż są to rozwiązania aktualnie uważane za standard w budownictwie mieszkaniowym, ale również w niemal wszystkich gałęziach przemysłu.

 

Technologia ma na celu dostarczenie produktów KILFROST służących do odladzania oraz zabezpieczenia przed ponownym zamrożeniem statków powietrznych w okresie oczekiwania na start. Czynności realizowane są głównie w okresie zimowym, a sposób ich przeprowadzania uzależniony jest od panujących warunków atmosferycznych.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.